Goodyear UltraGrip Performance+ kış lastiği 2. kez galibiyet elde etti.

Goodyear UltraGrip Performance+ satışa sunulmasının ardından 2. kez test galibi oldu. Kış lastiği testleri 2019 yılında da gerçekleştirilmeye ve sonuçlar açıklanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Alman otomobil dergisi Auto Bild sportcars tarafından 2019 kış lastiği test sonuçları yayınladı. Prestijli derginin kış lastiği testi sonucunda Goodyear UltraGrip Performance+ birinci lastik oldu. En yeni Goodyear kış lastiği, her koşulda sergilediği yüksek manevra kabiliyeti ile örnek olarak gösterildi.

Karlı Zeminde Mükemmel Üstün Performans: Goodyear UltraGrip Performance+

Auto Bild sportscars, Goodyear UltraGrip Performance+ ‘ı özellikle karlı zeminlerdeki performansından dolayı tebrik etti. En yeni Goodyear kış lastiği, 14 ayrı kriterde değerlendirildi ve testin genel kazananı oldu. Goodyear UltraGrip Performance+ kış lastiği testi sırasında birçok kategoride en iyi performansı sergiledi. Hava koşulları ne olursa olsun her zaman en kısa fren mesafesine sahip oldu.

Her Koşulda Kısa Fren Mesafesi: Goodyear UltraGrip Performance+

Goodyear UltraGrip Performance+ ıslak zeminde 100 km /s hızda yalnızca 45.7 metre ile en yakın rakibinden 1.5 metre daha kısa fren mesafesine sahip oldu. Yeni Goodyear kış lastiği, karlı zeminde ise 27,6 metre fren mesafesi ile en yakın rakibinden 0.4 metre daha önce durmayı başardı. Auto Bild sportscars kış lastiği testi sırasında; Goodyear, aynı zamanda; en iyi suda kızaklama performansını ve ıslak zeminlerde en yüksek manevra kabiliyetini sergiledi.

Kış Lastiği Testi Sonucunda Goodyear Örnek Gösterildi

Auto Bild sportscars, Goodyear UltraGrip Performance+ lastiklerinin tüm koşullarda örnek nitelikte manevra kabiliyetine sahip olduğunu söyledi. En yeni Goodyear kış lastiği deseni, ıslak zemin manevra kabiliyeti ve karlı zemin fren performansı ile de övgüye layık görüldü. Kış lastiği testi sonucunda; aynı zamanda; lastiğin düşük yuvarlanma direncinin de etkileyici olduğunu belirtildi.

Yeni Goodyear Kış Lastiği Kısa Sürede 2. Kez Zafer Kazandı

Goodyear Avrupa Pazarlama Müdürü Başkan Yardımcısı Mike Rytokoski: “Yeni Goodyear UltraGrip Performance+ Eylül ayında katıldığı Auto Motor und Sport kış lastiği testi sonrası; şimdi deAuto Bild sportcars kış lastiği testinde zafer kazandı. Bu da en yeni Goodyear kış lastiği desenimizin pazardaki en iyi lastiklerden biri olduğunu kanıtlıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir