Goodyear UltraGrip Performance Gen-1

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1, Alman otomobil dergisi Auto Zeitung’un son kış lastiği testinde galibiyete ulaşan lastik oldu. Goodyear kış lastiği, tüm test kategorilerindeki olağanüstü performansı sayesinde birinciliğe ulaştı. Kış lastiği test sonuçları 2019 yılında da art arda açıklanırken üstün performansları ile Goodyear kış lastiği desenleri, ön plana çıkmaya devam ediyor.

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 Test Sonuçları

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1, testte tüm kış koşullarında sergilediği güvenli performans ile övgüye layık görüldü. Goodyear kış lastiği, karlı zeminlerde yüksek yol tutuşu sağlarken; ıslak zeminlerde de yüksek çekiş gücü ile ön olana çıktı. Goodyear UltraGrip Performance Gen-1, kuru zeminlerde de dengeli performansı ile Auto Zeitung uzmanlarını ikna etmeyi başardı. Auto Zeitung kış lastiği test sonuçları, Goodyear’ın tüm kış koşullarında güvenli performans sunduğunu kanıtladı.

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 Üstün Performans Sergiledi

Auto Zeitung kış lastiği testi, Finlandiya’da yer alan Arctic Center test parkurunda gerçekleşti. Teste katılan on üç lastiği test etmek için BMW 520D kullanıldı. Kış lastiği test sonuçları; farklı zeminlerde gerçekleşen çekiş, direksiyon hassasiyeti, sürüş stabilitesi ve konfor testlerine göre belirlendi. Goodyear kış lastiği ve diğer 12 rakibi, 225 55 R17 lastik ebadı ile teste katıldı. Goodyear UltraGrip Performance Gen-1, üstün performansı ile rakipleri arasından sıyrılarak galibiyete ulaştı.

Goodyear Kış Lastiği Serileri Yüksek Performans Sunuyor

Goodyear UltraGrip Performance Gen-1, 2019 kış lastiği testleri sonucunda yüksek performansı ile ön plana çıkan Goodyear lastiklerinden yalnızca biri. Goodyear, kış lastiği test sonuçları ile yüksek kalitesini kanıtlamaya devam ediyor. Goodyear Avrupa Pazarlama Müdürü ve Başkan Yardımcısı Mike Rytokoski: “Goodyear kış lastiği serileri, her zaman çok güçlü olmuştur. UltraGrip serisinin kazandığı birçok ödül bunun bir kanıtıdır. Auto Zeitung birinciliğini listeye eklemekten mutluluk duyuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir