Goodyear, filo lastik yönetimi uygulaması.

Goodyear Proactive Solutions, filoların treylerler de dâhil olmak üzere tüm varlıklarını daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmesini sağlamak için Goodyear Fleet Tracker’ı (Goodyear Filo İzleyici) piyasaya sürüyor. Kullanıcı dostu akıllı bir filo lastik yönetimi ve güvenlik uygulaması olan Goodyear Fleet Tracker, ayrıntılı kilometre takibi sağlıyor. Öncelikle kamyon lastikleri için diş derinliği takibi, filoların ve servis sağlayıcıların lastikleri değiştirmek için doğru zamanı belirlemelerine imkân tanıyor.

Goodyear Filo Lastik Yönetimi Uygulaması Maliyeti Azaltıyor

Goodyear Fleet Tracker ile çalışma sırasında herhangi bir kesinti olmadan proaktif bir şekilde filo lastik yönetimi planlanıyor. Akıllı cihaz, lastik ömrünü uzatarak ve lastiklerin yeniden kaplama için en uygun durumda kalmasını sağlayarak filoların operasyonlarını daha sürdürülebilir bir şekilde yürütmelerini destekliyor. Bu, özellikle; filolarda kullanılan otobüs ve kamyon lastikleri için maliyetlerin azalması anlamına geliyor.

Goodyear Filo Lastik Yönetimi ve Araç Takibini Kolaylaştırıyor

Goodyear Fleet Tracker, aynı zamanda yoldaki araçların ve uzak konumlardaki varlıkların izlenmesini de sağlayarak filo lastik yönetimi sürecini ve araçların takibini kolaylaştırıyor. Aküyle çalışan cihaz, her türlü araca monte edilebiliyor ve özellikle kamyon lastikleri ve treylerlerin yönetimini kolaylaştırıyor. Bu erişilebilir çözüm, filo yöneticisi ve servis sağlayıcısının operasyondaki araçların takibini iyileştirmesini sağlıyor. Cihaz, uzak bir yere uzun süre önce park edilmiş treyleri bulmayı sağlayan GPS sinyali gönderiyor.

Goodyear Fleet Tracker Ayrıntılı Kilometre Takibi Sağlıyor

Goodyear Proactive Solutions EMEA Genel Müdürü André Weisz: “Goodyear Fleet Tracker, filo yöneticilerine ve servis sağlayıcılarına % 95’e varan doğrulukla ayrıntılı kilometre takibi verilerini sağlayacak. Bu şekilde lastiklerin ömrü ve toplam maliyet önemli ölçüde optimize edilebiliyor. Kullanıcı dostu filo lastik yönetimi ve güvenlik uygulaması, olası bir sorunu önleme amacıyla lastiklerin değiştirilmesi veya tekrar kaplanması için doğru sürenin belirlenmesine yardımcı oluyor.”

Goodyear Fleet Tracker Güvenliği Arttırıyor

Goodyear Fleet Tracker, filo lastik yönetimi süreci ve güvenlik için büyük önem taşıyor. Otobüs ve kamyon lastikleri için en doğru bakımın yapılmasını sağlarken; değerli ürünlerin korunmasına da yardımcı oluyor. Goodyear Proactive Solutions EMEA Genel Müdürü André Weisz: ”Goodyear Fleet Tracker, potansiyel hırsızlık durumunda ekiplerin aracın seyahat geçmişine ulaşmasını sağlıyor. Bu, özellikle yüksek değerli kargo taşımacılığı için önem taşıyor. Goodyear, ayrıca; planlanan rotanın izlenmesi ve tamamlanmasının önemli olduğu çöp kamyonları veya halk otobüsleri gibi tesis filoları için de katma değer sunuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir