Goodyear UltraGrip kış lastiği serisi genişliyor.

Ödüllü Goodyear UltraGrip kış lastiği serisi, yüksek performanslı kış lastikleri ile genişliyor. Goodyear UltraGrip Performance+ yüksek performans araçları, Goodyear UltraGrip 9+ ise şehir içi kullanılan küçük araçlar için sunuluyor. Bunun yanı sıra; Goodyear UltraGrip Cargo, hafif ticari araçlar için kış aylarını güvenli hâle getiriyor.

Goodyear UltraGrip Performance+ Tüm Koşullarda Güvenli

Goodyear UltraGrip kış lastiği serisinin yeni üyesi, UltraGrip Performance+ iki temel teknoloji sayesinde yüksek performanslı otomobiller için ıslak, kuru ve karlı zeminlerde performansı arttırıyor. “Traction Protect  Teknolojisi” fren mesafesini kısaltıyor ve yol tutuşunu yükseltiyor. Winter Grip Teknolojisi, lastiğin düşük sıcaklıklarda yüksek esnekliğe sahip olmasını sağlıyor. Goodyear UltraGrip Performance+ karlı ve buzlu zeminlerde üstün yol tutuş performansı sergiliyor.

Goodyear UltraGrip 9+ Yüksek Kilometre Ömrü Sunuyor

Goodyear UltraGrip 9+ sert kış koşullarının neden olduğu zorlu zemin koşullarını son derece güvenli hâle getiriyor. “Mileage Plus Teknolojisi”, lastiği zorlu yol koşullarından kaynaklanan çatlama ve kopmalardan koruyor. Böylece Goodyear UltraGrip 9+ çok daha yüksek kilometre ömrü sunuyor. Goodyear UltraGrip kış lastiği serisinin “Winter Grip Teknolojisi”ne de sahip olan lastik; karlı ve buzlu zeminlerde üstün yol tutuş performansı sergiliyor.

Hafif Ticari Araçlar için Yeni Goodyear UltraGrip Kış Lastiği

Goodyear UltraGrip kış lastiği serisinde yer alan UltraGrip Cargo ise en zorlu kış koşullarında dahi hafif ticari araçlarını yolda tutmak isteyen sürücüler için geliştirildi. Yeni Goodyear hafif ticari araç kış lastiği, sırt tasarımı ve lastik bileşiğindeki yenilikler ile üstün performans sergiliyor. Karlı zeminlerde üstün fren performansına sahip olan Goodyear UltraGrip Cargo, yüksek kilometre ömrü ile maliyeti de düşürüyor.

Goodyear UltraGrip Kış Lastiği Ebatları

Goodyear UltraGrip kış lastiği serisinin yeni üyesi Goodyear UltraGrip 9+ ebatlarının yaklaşık %70’i Haziran 2019’a kadar tanıtılacak; geri kalan % 30’u ise kademeli olarak Eylül 2019’a kadar piyasaya sürülecek. Goodyear UltraGrip Performance+ Haziran 2019’da satışa sunulacak. Ebatların yarısından fazlası Ağustos 2019’a kadar tamamı ise Haziran 2020’nin sonuna dek piyasaya sunulmuş olacak. Son olarak; Goodyear UltraGrip Cargo desenlerinin tamamı şu an satışta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir