Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Şimdi Türkiye’de.

Goodyear’ın ödüllü lastik serisinin yeni üyesi Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, şimdi Türkiye’de satışa sunuldu. Yüksek performanslı Goodyear dört mevsim lastik deseni; ıslak, karlı ve kuru zeminlerde üstün performansa sahip. Lastik yanağında zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) işaretlemesi yer alıyor. Goodyear 4 mevsim lastik desenleri, yılın 365 günü yüksek performans sağlıyor.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Üstün Performans Sağlıyor

Goodyear Avrupa’nın Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mike Rytokoski, yeni Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 ile ilgili yorumda bulundu. Rytokoski, tasarımcı ve mühendislerinin ödüllü Vector 4Seasons Gen-2 Goodyear dört mevsim lastik deseninin performansını daha ileri taşımak için çalıştığını ve bunu başardığını söyledi. Rytokoski, yeni Goodyear 4 mevsim lastik deseni Vector 4Seasons Gen-3 ile iyinin daha iyi hâle getirildiğini ve bundan gurur duyduklarını belirtti.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Kar Performansı Nasıl?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, “Snow Grip” teknolojisi ile karlı zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sergiliyor. Yeni Goodyear 4 mevsim lastik deseninin üzerinde bulunan kılcallar, karlı zeminleri iyi bir şekilde kavramayı sağlıyor. Yeni Goodyear dört mevsim lastik deseni, kış koşullarında güvenlik sağlayarak sürücülerin beklentilerini karşılıyor. Lastik yanağında bulunan 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi)  işaretlemesi, düşük sıcaklıklarda ve zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini belirtiyor.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Yaz Performansı Nasıl?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, “Dry Handling” teknolojisi ile kuru zeminlerde yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor. Yeni Goodyear dört mevsim lastik deseninin güçlendirilmiş omuzları ve merkez bölgesi, kuru zeminde manevra yaparken deformasyonu minimuma indiriyor. Yeni Goodyear 4 mevsim lastik deseni, kuru zeminlerde yüksek direksiyon hâkimiyeti ve kısa fren mesafeleri sunuyor.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Islak Zemin Performansı Nasıl?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 lastiklerinin sırtı üzerinde yer alan geniş ve derin oluklar, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlıyor. Yeni Goodyear dört mevsim lastik deseni, bu sayede suda kızaklamaya karşı yüksek direnç sağlıyor ve bu performansını ömrü boyunca koruyor. Yüksek performanslı Goodyear 4 mevsim lastik deseni, ıslak zeminlerde de güvenlik sağlıyor.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Ne Zaman Çıkıyor?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, hem SUV hem de binek araçlar için geliştirildi. Yeni Goodyear 4 mevsim lastik desenine ait ebatların büyük bir kısmı 2020 sonuna kadar satışa sunulacak. Geri kalan ebatlar ise 2021 ve 2022’de piyasaya sürülecek. Goodyear dört mevsim lastik deseni, aynı zamanda Peugeot 2008/3008/5008, DS3 Crossback ve DS7 Crossback gibi birçok aracın orijinal ekipman lastiği olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir