Geçtiğimiz yıl satışa sunulduğundan bu yana birçok testin galibi Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, 2021’de de ödül kazanmaya devam ediyor. Lastik endüstrisindeki 70 yılı aşkın deneyimi ile lastik karşılaştırma ve haber sitesi olan WhatTyre, bu yıl ilk kez Yılın Lastiği Ödülleri’ni dağıtmaya başladı. Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, hem tüm kategoriler içerisinde hem de 4 mevsim lastikleri arasında 2021’in en iyi lastiği seçildi. Yeni nesil Goodyear 4 mevsim lastiği, aynı zamanda TyreReviews Dört Mevsim Lastiği Testi galibi oldu.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Test Sonuçları Performansını Kanıtlıyor

Goodyear İngiltere pazarlama direktörü Andy Marfleet: Diğer markalardan daha fazla dört mevsim lastiği testi galibiyetimiz var ve bununla gurur duyuyorum. Gelişen Goodyear Vector 4Seasons serimiz, 2020 TyreReviews Dört Mevsim Lastiği Testi ve 2020 Auto Express Ürün Ödülü’nü kazanarak performansını göstermeye devam ediyor. Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 ürünüyle bir galibiyet daha görmek harika. “

Goodyear 4 Mevsim Lastiği Alanında 30 Yılı Aşkın Deneyime Sahip

Andy Marfleet: “WhatTyre Ödülleri’nin ilk yılında Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 lastiğimizin en üst sırada yer alması bizi heyecanlandırdı. Goodyear 4 mevsim lastiği pazarında 30 yılı aşkın süredir yer alıyor. Bu lastiklerin her koşulda kullanılabilmesini ve hava nasıl olursa olsun tüketiciler için en iyi performansı sunmasını sağlayan teknolojiler hakkında kapsamlı bilgi ve deneyime sahibiz.”

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Özellikleri

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, hem zorlu kış koşullarında hem de diğer mevsimlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir ürün. Kış koşullarında kullanılabileceğini gösteren 3PMSF sembolü ile sertifikalandırılmış olaan Goodyear 4 mevsim lastiği, aynı zamanda ıslak ve kuru zeminlerde de yüksek performans sergiliyor. Buna ek olarak ebatlarının birçoğunun “A” sınıfı yakıt verimliliğine sahip olması, dört mevsim lastiği testi sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlıyor. Bu tetlerde lastik karşılaştırma, ürünlerin ayrıntılı performans özellikleri incelenerek yapılıyor. Peki WhatTyre lastikleri hangi sistemle karşılaştırıyor?

WhatTyre Sistemi ile Lastik Karşılaştırma Nasıl Yapılıyor?

WhatTyre’ın İngiltere’de bulunan 600 lastik markasından oluşan veritabanı, pek çok sürücünün kullanmayı seçtikleri lastikler söz konusu olduğunda fark edebileceklerinden daha fazla seçeneğe sahip olduğunu ortaya koyuyor. Tabii ki, bu kadar geniş bir ürün yelpazesi, aynı zamanda kalite açısından da son derece geniş bir ürün yelpazesi anlamına geliyor. WhatTyre Lastik Skoru ile İngiltere pazarında bulunan her lastiğin ebat ve varyasyonları değerlendiriliyor; lastik karşılaştırma yapmaya imkân tanıyor. WhatTyre , lastikler söz konusu olduğunda objektif veriler oluşturmanın kolay bir iş olmadığını ve TyreScore sisteminin gelişmeye devam edeceğini belirtiyor. Şu anki sürüm 1.2 algoritmasında çalışıyor. 

WhatTyre: 2021 WhatTyre Yılın Lastiği Ödülleri’nde alıntılanan tüm Lastik Skorları Mart 2021’deki değerlendirme dönemimiz itibariyle doğrudur ancak daha fazla veri ve algoritmanın yeni bir sürümü kaçınılmaz olarak değişiklik anlamına gelecektir. Bir sonraki lastiklerinizi satın aldığınızda, sizin için en iyi lastiği belirlemek için WhatTyre’ı satış öncesi araştırmanızın bir parçası yapmanızı öneririz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir