Goodyear OMNITRAC Heavy Duty serisi.

Goodyear OMNITRAC Heavy Duty lastik serisi, zorlu koşullarda çalışan kamyonlar için sunuluyor. Goodyear markasına ait yeni kamyon lastikleri, yenilikçi teknolojileri sayesinde her türlü arazi ve hava koşulunda mükemmel performans sunuyor. Özellikle ağır koşullar altında kullanılan karma hizmet kamyonları için geliştirilen Goodyear OMNITRAC Heavy Duty serisi, tüm hava koşullarında yüksek dayanıklılık, verimlilik, yüksek kilometre ömrü ve çekiş gücü sunuyor.

Goodyear OMNITRAC Heavy Duty Zorlu Koşullar için Geliştirildi

Yeni kamyon lastikleri, özellikle kısa mesafeli sürüş için kullanılan ancak ağırlıklı olarak şantiyeler, madenler ve taş ocakları gibi zorlu zemin koşullarında çalışan damperli kamyonlar ve diğer ağır hizmet kamyonları için geliştirildi. Goodyear Avrupa Ticari İş Birimi Pazarlama Direktörü Maciej Szymanski: “Geçtiğimiz yıl, özellikle karma hizmette çalışan ve zamanlarının çoğunu yollarda harcayan araçlar için geliştirilmiş OMNITRAC S & D lastiklerimizi piyasaya sunduk. Goodyear OMNITRAC Heavy Duty serisi ise ağırlıklı olarak zorlu arazilerde çalışan ancak kısa mesafeli yolculuklarda kullanılan kamyonlar için geliştirildi. Goodyear ORD ise en zorlu koşullarda mükemmel çekiş sağlayan kamyon lastikleri serimiz.”

Goodyear OMNITRAC Heavy Duty Yüksek Dayanıklılığa Sahip

Yeni Goodyear OMNITRAC Heavy Duty lastikleri, keskin taşlarla, ıslak zeminlerle, çamurlu yollarla, dik yokuşlarla, çukurlarla başa çıkmak için tasarlandı. Yeni kamyon lastikleri, ayrıca yüksek tork gerektiren özel uygulamalarla başa çıkmayı da sağlıyor. Goodyear OMNITRAC Heavy Duty serisi, artırılmış yakıt verimliliği sağlıyor ve zorlu kullanım koşullarında mükemmel çekiş gücü sunuyor.

Goodyear OMNITRAC Heavy Duty Dört Mevsim Kullanılabiliyor

Goodyear OMNITRAC Heavy Duty, zorlu çalışma koşullarında sağlamlık, dengeli performans ve uzun ömür sağlayan DuraShield teknolojisine de sahip. Bu teknoloji sayesinde yeni kamyon lastikleri, karkas hasarına ve aşınmaya karşı ekstra direnç sağlıyor. Bir önceki Goodyear OMNITRAC MSS II ve MSD II ile karşılaştırıldığında yeni lastikler; aşınma ve kopmaya karşı daha fazla dirençli. Aynı zamanda; düşük yakıt tüketimi özelliği de korunuyor. Lastik yanağında bulunan 3PMSF (Üç Zirveli Dağ Kar Tanesi) işareti, lastiklerin gelişmiş kış lastiği düzenlemelerine uygun olduğunu ve zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir